„Ми пропонуємо схему люстрації всіх політичних лідерів, які були представлені в уряді, всіх прем‘єр міністрів, віце-прем‘єрів, губернаторів і депутатів Верховної Ради всіх чотирьох скликань”, ― заявив сьогодні на прес-конференції у Львові кандидат в Президенти України, лідер партії НРУ за єдність Богдан Бойко.
За його словами, повинна бути утворена комісія Верховної Ради, яка б провела таку люстрацію. «Те, що чехи зробили з комуністами в 90-му році і те, що ми не зробили з комуністами в 90 році”, ― пояснив Богдан Бойко.
„В тому числі і я повинен пройти люстрацію, чи не крав, чи інші речі. Всі це повинні пройти. Отоді чистий лист і право займатися політичною діяльністю”, ― додав він.
На його думку, тоді б політики були обережніші у висловлюваннях про своє минуле. „тоді б не було такого, що, наприклад, Юлія Тимошенко об‘явила себе мало не українською Жанною Д‘арк. А не має такої сім‘ї в Україні, якій би вона не залізла в кишеню”, ― наголосив Богдан Бойко.
Богдан Бойко вже побував в сімнадцяти областях переважно східної України. Тепер планує об‘їхати Західний регіон України.
На президентських виборах Богдана Бойка підтримує блок Рух за націю, який був утворений два роки тому з представників НРУ за єдність, Всеукраїнського об‘єднання „Тризуб” ім. Степана Бандери, частини УНА-УНСО та Всеукраїнського об‘єднання Товариство відродження української нації.