Про це повідомила прес-служба Богдана Дубневича. 

«Мені імпонують підходи, задекларовані Громадянським рухом «Чесно». У майбутній парламент не можна допустити недостойних депутатів, бо інакше ми приречемо Україну ще на п’ять років занепаду. До Верховної Ради повинні прийти люди, готові вірою і правдою працювати на розбудову нашої держави», – сказав Богдан Дубневич. 

«Кілька разів дивився телевізійний проект «Чесно. Фільтруй Раду!». Він дозволяє побачити, чим дихає кожен з кандидатів у народні депутати. Нещодавно мене запросили, і я дав згоду взяти участь у програмі, яка стосуватиметься виборчого округу №118. Саме у цьому окрузі я балотуюся до Верховної Ради», – додав він, зазначивши, що готовий надати про себе всю необхідну глядачам інформацію, включно з декларацією про доходи.

При цьому Богдан Дубневич має застереження щодо складу експертів програми, на яку планує прийти. 

«Я вважаю, що експертами у даній програмі мають бути люди об’єктивні і незаангажовані, що дозволить цій програмі бути максимально конструктивною. Тому я прошу авторів програми «Чесно. Фільтруй Раду!» оприлюднити прізвища експертів та кандидатів у народні депутати, які будуть запрошені на програму про 118-ий виборчий округ», – наголосив кандидат. 

Сьогодні, 28 серпня, деякі львівські інтернет-видання повідомили, що одним із експертів у програмі «Чесно. Фільтруй Раду!», яка вийде в ефір 2 вересня і стосуватиметься ВО №118, буде головний редактор газети «Експрес» Ігор Починок, який, як відомо, має упереджене ставлення до братів Богдана та Ярослава Дубневичів та перебуває з ними у тривалому конфлікті.

«Чесно. Фільтруй Раду!» – спільний спеціальний проект телеканалу ZIK, Комітету виборців України і Громадянського руху «Чесно». Виходить у прямому ефірі телеканалу ZIK щонеділі о 22:00.