Львівський підприємець Богдан Федоришин оприлюднив звернення до Прем’єр-міністра України Тимошенко Юлії Володимирівни,
Президії ЛОО НСНУ та громадськості з приводу відкритого листа Президії ЛОО НСНУ до Юлії Тимошенко.

"Відкритий лист Президії ЛОО НСНУ до Юлії Тимошенко нагадав мені звернення трудящих до генерального секретаря у брежнівські часи, коли скаржники навіть не чули про суть проблеми, з приводу якої висловлювались. Це видно хоча б з того, що у зверненні до Ю.Тимошенко мова йде про якісь телефонні записи, про які я і сам вперше чую. Це як у приказці „чув дзвін, але не заню, де він”.

Крім того, я виступив із заявою не від імені партії і не за дорученням партії, а як звичайний громадянин, і найменше у ній акцентував увагу на якихось політичних проблемах. Ще раз чітко і однозначно заявляю: у моєму розпорядженні виявилися матеріали, які свідчать про корупцію у вищих ешелонах влади на Львівщині, і я вважаю своїм громадянським обов’язком повідомити про це керівництво держави, правоохоронні органи, громадськість.

Надавати цій справі політичного забарвлення некоректно. Це роблять ті, хто хоче звести проблему до банальних політичних розбірок"

4 липня гендиректор ФК "Карпати", член ВО "Батьківщина" Богдан Федоришин оприлюднив аудіозаписи розмов між невідомими політиками, які компрометують голову Львівської ОДА Петра Олійника. Записи цих розмов викривають факти здирництва та корупції в діяльності голови Львівської ОДА, його зв'язки із екс-головою Львівської ОДА Степаном Сенчуком та екс-начальником Західної регіональної митниці Тарасом Козаком.