Про це повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Буській районній раді Богдан Гринишин, передає прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Свободівець під час сесії також ознайомив місцевих мешканців та депутатів з «Національним маніфестом», який 16 березня в Будинку вчителя у Києві підписали лідери «Свободи», «Національного корпусу» та «Правого сектора». 

«У маніфесті, зокрема, йдеться, що Україна повинна спрямувати зусилля на утворення нової Європейської єдності ‒ Балто-Чорноморського Союзу; визнати Російську Федерацію державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії й розірвати з нею дипломатичні відносини; законодавчо визнати ОРДЛО окупованими територіями та розробити реальний план звільнення Криму і Донбасу від окупантів», ‒ зазначив Богдан Гринишин.

Також, за його словами, депутати Буської районної ради підтримали ініціятиву фракції ВО «Свобода» щодо неприпустимості ухвалення парламентом запропонованого владою проекту Трудового кодексу, який суттєво звужує трудові права українців та гарантії діяльності профспілок. «Ми виступаємо категорично проти проекту Трудового кодексу, написаного під диктовку олігархів, бо переконані, що це антиукраїнський, антисоціальний законопроект», ‒ йдеться в заяві.

«Депутати Буської районної ради підтримали звернення Львівської обласної ради до керівництва держави щодо ситуації, яка склалася з приводу силового розгону блокади на Донбасі.

Також звернулися до Президента, Прем’єр-міністра, Верховної Ради України щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Ухвалили звернення до Львівської обласної ради щодо непрозорості обласного конкурсу мікропроектів», ‒ зазначив Богдан Гринишин.