Гру з «Карпатами» ми провалили, - каже Богдан Шуст. - У нас зовсім нічого не виходило. Утім, з іншої сторони можна сказати, що «Карпати» показали хороший футбол. Вони потихенько починають виходити з тієї кризи, в якій опинилися.

Чи думали перед грою, що у Вас буде так багато роботи?

Я б не сказав, що мав багато роботи. Усе звично.

Все-таки виручати команду Вам доводилося часто.

Воротар виручає команду, коли у графі пропущених голів цифра нуль. Коли пропускаєш три м’ячі, тоді уже не виручаєш. Вважаю, що вина голкіпера є в кожному голі. Теоретично можна відбити все. А практично потрібно багато працювати.

Наскільки вплинув на гру гол, пропущений «Іллічівцем» на 14-ій секунді матчу?

Цей гол добре вплинув психологічно на «Карпати». Вони зразу побігли забивати знову, і забили другий гол на 12-ій хвилині матчу. Відіграти таку фору в «Карпат» на стадіоні «Україна» дуже складно. Перший гол поламав наші плани.

Про що думали після пропущеного другого м’яча?

Думала про те як відігратися. Рук ми не опускали. Знали, що буде важко, однак працювали до кінця. У нас команда тільки будується. У ситуації, що виникла на полі, нам було складно щось змінити.

Тренер «Іллічівця» Ігор Леонов на післяматчевій прес-конференції сказав, що арбітр зробив кілька ключових помилок. Можете з цим погодитися?

На це є спеціальні органи. Я бачив, що захисник «Карпат» в одному з епізодів зіграв рукою. Утім, що говорити після матчу? Результат залишився. Його треба сприймати таким як він є. Нам головне зробити правильні висновки і не повторювати більше цих помилок, які ми допустили у матчі з «Карпатами».

Гра проти «Карпат» одна з найгірших у сезоні для «Іллічівця»?

Важко сказати. Хай це визначають спеціалісти. Утім, в плані результату вона нас зовсім не влаштувала.

Чи був матч проти «Карпат» особливим для Вас? Все-таки рідне місто, колишня команда.

Особливі відчуття, коли приїжджаю додому. Немаю багато часу, аби робити це часто. Взимку і влітку виходить мені приїхати до Львова, коли в чемпіонаті велика пауза. А коли виходжу на гру проти «Карпат», немає чогось особливого.

фото: footballtransfer.com.ua