Керівник Офісу президента України Андрій Богдан, перший заступник і заступник керівника Офісу президента України відтепер повинні подавати декларацію про доходи.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

Згідно зі змінами до закону "Про запобігання корупції", які набули чинності 18 жовтня, розширено коло суб'єктів декларування.

Відтепер до суб’єктів електронного декларування належать Керівник Офісу Президента України, Перший заступник та заступник Керівника Офісу Президента України, помічники суддів, а також особи, які займають посади патронатної служби, визначені Законом України “Про державну службу”, крім осіб, які виконують свої обов’язки на громадських засадах.

Крім того, членами сім'ї суб'єкта декларування тепер обов'язково вважаються його діти до досягнення ними повноліття, незалежно від наявності сукупності таких ознак, як спільне проживання, пов’язаність спільним побутом та наявність взаємних прав та обов’язків.

Нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, що раніше Зеленський планував відмінити е-декларування для всіх держслужбовців.