На Луганщині у партійних справах перебувають лідери РПУ Бойка та Іоффе. Сьогодні вони у Луганську зустрілися з ветеранами області, поклали квіти до Пілону Слави, провели зустріч з обласним активом партії.

Як було зазначено під час прес-конференції, Луганщині на парламентських виборах у 2006 році буде відведено особлива роль, оскільки, за словами Бойка, це "земля рідна для нас, Юлій Іоффе тут народився, а я працював". Він також зауважив, що питання про те, з якими політичними силами РПУ буде блокуватися для участі у виборах, вирішуватиметься восени, а зараз триває розробка ідеологічних засад діяльності партії.

За прогнозами Бойка, теперішня політика уряду без кропіткої роботи призведе до кризи. Членам уряду бракує професіоналізму, що у теперішній складній економічній ситуації призводить, врешті-решт, до пошуку ворогів. І це він відчуває особисто на собі, зауважив лідер РПУ. 

Бойко вважає, що проблема газової залежності України від Росії надумана. На його думку, Росія у цьому питанні більш залежна від України, оскільки її територією транспортується у Європу 85% російського газу.

Також на прес-конференції йшлося про досудові арешти в Україні.

Голова Республіканської партії Юрій Бойко, коментуючи інформацію про затримання голови Луганської обласної ради Віктора Тихонова, зауважив, що "маховик репресій зачепить і тих, хто його розкручує".

За його словами, про затримання Тихонова він дізнався лише у Луганську, причина затримання йому не відома.

Іоффе, коментуючи затримання Тихонова, зазначив, що такі дії нової влади не сприятимуть ліквідації “протистояння між Сходом та Заходом України, що загострилося під час президентських виборів”. За його словами, вже і світова спільнота стурбована досудовими арештами в Україні.

Завтра лідери РПУ візьмуть участь у символічній акції об'єднання Сходу та Заходу України, яка відбудеться у Сіверськодонецьку. До участі в акції, як повідомили під час прес-конференції, запрошено мерів міст Західної та Східної України.

УНІАН