Співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко заявив, що його членство у цій фракції — у минулому і він приєднується до створення нової депутатської групи, яка може стати найбільшою у парламенті.

Про це політик заявив в ефірі одного з телеканалів, передає УП.

"Опозиційний блок" залишається у минулому. Ми йдемо далі і створюємо депутатську групу "Опозиційна платформа — За життя". Така парламентська група буде створена у парламенті у найближчий час", — зазначив нардеп.

Бойко наголошує, що це правильний крок, адже опозиція повинна об'єднатися і бути реальною противагою "корупційній владі".

За словами депутата, до новоствореної парламентської групи приєднається також частина опоблоківців, а також депутати з інших груп і фракцій.

Водночас голова партії "За життя" Вадим Рабинович, який також є ініціатором опозиційної платформи, сказав, що планується створити найбільшу групу у парламенті.

"Ми будемо її розширювати за рахунок інших депутатів. Ця платформа націлена на війну з владою. І скоро ви побачите нові прапорці і нові обличчя", — сказав політик.

Нагадаємо, що сьогодні співголова депутатської фракції парламенту "Опозиційний блок" Олександр Вілкул заявив, що з фракції виключили співголову Юрія Бойка та заступника голови фракції Сергія Льовочкіна.

Раніше рада новоствореної політичної партії «Опозиційною платформи — За життя» висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.