Голова Республіканської партії України Юрій Бойко пропонує провести у Верховній Раді парламентські слухання з питань вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ). Під час слухань народним депутатам потрібно показати та роз’яснити усі переваги та недоліки вступу України у Світову організацію торгівлі. Про це голова РПУ заявив 13 липня журналістам у Дніпропетровську.

Лідер республіканців переконаний що вступ України у СОТ має плюси. Насамперед, це потік нових інвестицій, можливість "легше дихати металургії", зменшення вірогідності антидемпінгових розслідувань щодо нашої країни. До речі, пересвідчитись у ефективності членства в СОТ народні депутати можуть на прикладі Словенії та Болгарії, які лише за перший рік перебування у СОТ отримали приріст інвестицій у 2 та 4 рази.

Втім, за словами Юрія Бойка, те, що сталось у ВР під час прийняття законів стосовно СОТ - це результат недостатньої поінформованості народних депутатів і неузгоджених дій уряду та парламенту. Голова РПУ вважає, що прискорена процедура прийняття законів щодо СОТ була розцінена народними депутатами як своєрідний шантаж, на який вони не піддалися.

«Вступ до ВТО для України – це благо. Інше питання, що потрібно було правильно роз’яснювати народним депутатам, що це дасть для України, а не тиснути на них – мовляв, робіть так, а не інакше», - зазначив Юрій Бойко