Сьогодні про своє політичне об’єднання повідомили співголова політичної партії “Опозиційний блок” Юрій Бойко та лідер партії “За життя” Вадим Рабинович.

Про це повідомляє УП.

Політики підписали угоду про створення “Опозиційної платформи — За життя”.

Про це вони заявили у кулуарах Верховної Ради, зазначивши, що запрошують усі опозиційні сили до об’єднання на базі їхньої платформи.

“Є три пункти, за якими ми запрошуємо всіх: перше — це встановлення безумовного миру в країні, друге — припинення економічного геноциду українського народу і третє — створення незалежної нейтральної країни, “Швейцарії Східної Європи”, — заявив Рабинович.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо кандидата в Президенти від цієї політсили, Бойко зазначив: “У нас буде справді єдиний кандидат на президентські вибори, але це ще привід для дискусій, це буде в майбутньому”.

Водночас джерела в Опоблоці повідомляють, що група Ріната Ахметова вирішила призупинити свою участь у процесі об‘єднання партії “Опозиційний блок” із партією “За життя”.

Група Фірташа-Льовочкіна та Медведчук із Рабіновичем заявляли готовність єднатися, але представники Ахметова казали, що не бачать у такому поспіху жодного сенсу.

“Не знаю, що вони собі вирішили без нас. Але ми люди самодостатні і вважаємо, що поспішати з такою делікатною темою точно не варто”, — зізнавався один високопоставлений співрозмовник із групи Ахметова.