Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Встановлено, що мешканець Запорізької області, 1983 р. н., з квітня ц.р. воював на боці терористів т. зв. «ЛНР» у складі незаконного збройного формування «Призрак». «Беркут» разом з іншими бойовиками вчиняв терористичні акти, захоплював адміністративні будівлі, викрадав людей, а також брав участь у збройних нападах на сили АТО в районі «Савур-гори», – йдеться уповідомленні.

Ватажки терористів «ЛНР», які готують диверсійні озброєні групи, поставили «Беркуту» завдання вчинити терористичні акти у Запоріжжі для залякування населення та дестабілізації ситуації у мирних містах.

«Бойовик повернувся додому й розпочав підготовку до вчинення терактів на об’єктах інфраструктури регіону. Зловмисник підшукав спільників, які мали спостерігати за об’єктами інфраструктури та збирати дані про надійність їхньої охорони. Зловмисник обговорював зі своїми кураторами з «ЛНР» способи отримання від них зброї та вибухівки для скоєння терактів», – йдеться у повідомленні.

28 січня ц.р. у ході спецоперації СБУ затримала бойовика у центрі Запоріжжя. У помешканні затриманого правоохоронці вилучили дві бойові гранати Ф-1, перероблену під бойову травматичну зброю, велику кількість набоїв до автомата Калашникова, холодну зброю та символіку терористичних організацій. Також вилучено докази його протиправної діяльності – комп'ютерну техніку із електронними файлами зі схемами об’єктів та планом злочинних дій.

За рішенням суду зловмисника взято під варту, йому оголошено підозру за ст.258-3 Кримінального кодексу України.