Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у «Facebook».

Як зазначено у повідомленні, впродовж дня на Луганщині не зафіксовано жодного обстрілу позицій сил АТО.

«Обстановка на блокпосту поблизу Смілого стабільна, все необхідне для організації безпечного та ефективного несення служби на об’єкті є. Організована доставка боєприпасів, продуктів харчування, питної води, здійснюється постійна комунікація між штабом АТО та блокпостом», – йдеться у повідомленні.
Водночас у прес-центрі АТО повідомляють про обстріли українських військових на Донеччині.

«Неконтрольовані збройні формування сьогодні вдень обстріляли старий термінал донецького аеропорту, під прикриттям вогню з автоматичного гранатомету АГС-17 протягом 30 хвилин штурмували диспетчерську вежу. Атаки на об’єкти відбито, аеропорт знаходиться під нашим контролем», – йдеться у повідомленні.

«Бойовики двічі обстріляли наші позиції з РСЗВ БМ-21 «Град» в районі Старогнатівки, вели мінометний вогонь по нашим позиціям поблизу Павлополя та Заможного, стріляли по нашим блокпостам та населеному пункту Красногорівка. Наразі інформація про постраждалих звідти не надходила», – зазначено у повідомленні.

У штабі АТО також зазначають, що обстановка в районі н.п. Попасна стабільна, інформація про сьогоднішні обстріли житлових кварталів міста та втрати серед мирного населення є такою, що не відповідає дійсності.