Про це начебто «затриманий український диверсант» розповів на допиті у «МДБ ЛНР», повідомляє сепаратистський сайт бойовиків «ЛНР», повідомляє ТСН.ua.  

«Мені пропонували завдання по «ДНР». Бесіда проходила в будівлі СБУ управління Самбуцького. Нам ставили завдання стосовно «Спеціаліста» (начальник управління «Народної міліції ЛНР» Олег Анащенко – прим.ред.), співробітник СБУ, лисуватий такий, я його не знаю, питав, чи можемо ми виконати завдання по «ДНР» - це підрив машини глави «ДНР» на маршруті транспортування на пункт пропуску «Успенка», - сказав він.

Нагадаємо, 4 лютого в окупованому Луганську стався потужний вибух. Як з'ясувалося, було підірвано авто, в якому за словами терористів перебував «начальник народної міліції ЛНР» Олег Анищенко. Бойовики повідомили про його загибель на місці і звинуватили в цьому «українських карателів».

Однак,  спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ не побачили тіл чи слідів крові в автівці начальника «народної міліції ЛНР» Олега Анащенка після вибуху.

Зазначимо, 10 березня у «ЛНР» повідомили, що затримали в Луганську «українських диверсантів». За даними бойовиків, «затримані» нібито є українськими військовими та можуть бути причетні до вбивства Анащенка, командира батальйону "Сомалі" Михайла Толстих "Гіві" та інших.