Так звана «ЛНР» не допустила експертів до зруйнованого мосту в Станиці Луганській. Таким чином регіон саботував роботи з відновлення переходу.
Про це повідомляє Громадське.

Так, 31 вересня бойовики не допустили спеціалістів Укртрансмосту до ділянки мосту на непідконтрольній території.

Повідомляється, що представники Укртрансмосту змушені були покинути ділянку розведення №1, не провівши вивчення ділянки зруйнованого мосту для визначення обсягів проведення подальших відновлювальних робіт.

На 1 вересня було заплановано демонтаж, розбирання та вивіз елементів конструкцій зруйнованого мосту, прибирання бар’єрного загородження, вивіз пошкоджених металевих конструкцій, а також прибирання будівельного сміття.

Через спостерігачів ОБСЄ українська сторона передала бойовикам інформацію про свою готовність провести зазначені роботи, проте вони відмовились гарантувати безпеку, пояснивши це «відсутністю детального плану відновлювальних робіт».

У штабі операції Об’єднаних сил наголосили, що бойовики «ЛНР» вчергове саботують процес відновлення мосту, що свідчить «про цілеспрямоване не дотримання збройними формуваннями Російської Федерації та їх найманцями своїх зобов’язань».

Як писав "Вголос", з жовтня командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях під виглядом підготовки до “перепису населення” проводить уточнення мобілізаційного ресурсу.