Про це, як повідомляє «УНІАН», йдеться у звіті місії.

Представники місії стверджують, що бойовики ЛНР заявили про вивезення вугілля до Російської Федерації через окупований Свердловськ.

У місії нагадали, що бойовики ЛНР неодноразово відмовляти спостерігачам у відвідуванні Свердловська, посилаючись на операцію по розмінуванню, операції по боротьбі з контрабандою, а також на діяльність диверсійних груп в районі міста.

"У Свердловську кілька співрозмовників сказали СММ, що ситуація була спокійною, і що вони не бачили або чули про триваючі роботи з розмінування або про операції з боротьби з диверсійними групами в районі", – стверджується в повідомленні.

Місія також відвідала залізничний вокзал Должанськ в Свердловську і поспілкувалась з представниками так званої "транспортної поліції" ЛНР. Вони повідомили, що пасажирські поїзди курсують двічі на день (вранці і ввечері) між окупованими Фащеєвкою (69 км на південь від Луганська) та Свердловськом.

"Вони додали, що залізниця в основному використовується для перевезення вугілля, яке експортується у Російську Федерацію", – йдеться у повідомленні.