Про це повідомив прес-центр АТО

«Протягом дня найбільш напружена ситуація відмічалась на Дебальцівському напрямку. Російсько-терористичні війська продовжують масовані обстріли позицій українських військових, наша артилерія веде контрбатарейну боротьбу. В районі н.п. Санжарівка бойовики тричі вдавались до штурмових дій за підтримки артилерії та танків. В результаті боїв противник відкинутий назад, наші військовослужбовці залишаються на своїх позиціях. Під обстріли ворожої артилерії також потрапили населені пункти Луганське, Міус, Нікішине, Троїцьке», - йдеться в повідомленні. 

Поблизу Донецького аеропорту не припиняються обстріли з мінометів та артилерії населених пунктів Авдіївка, Піски, Гранітне. Основний вогонь бойовики зосереджували по позиціях Збройних Сил в районі Мар’їнки. Наші військові утримують свої позиції, одночасно завдаючи артилерійських ударів по вогневим засобам противника.

На Луганщині артилерія та реактивні системи залпового вогню противника продовжують обстріли українських опорних пунктів в районі Станиці Луганської, Щастя, Кримського, Новотошківки. Підрозділи Збройних Сил проводять виявлення позицій вогневих засобів противника та їх нейтралізації. 

На Маріупольському напрямку спостерігається відносне затишшя. Протягом дня бойовики з мінометів тричі відкривали вогонь по нашим позиціям в районі Чермалика та один раз у напрямку Миколаївки. Щоразу наша артилерія вела вогонь у відповідь.