Про це повідомив у п'ятницю глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський на брифінгу у Харкові, передає «BBC-Україна». 

Своєю чергою глава місії Нідерландів в Україні Ян Тайндер розповів, що роботи з пошуку решток загиблих триватимуть.

Зараз місія чекає на підкріплення із 40 голландських спецпризначенців, які будуть супроводжувати її на територіях, котрі контролюють сепаратисти.

Тайндер запевнив, що місія зробить усе можливе, щоб знайти всі рештки загиблих і доправити їх на батьківщину.

Бочковський повідомив, що експерти опрацювали 278 пакетів з тілами і підготували до відправлення 227 контейнерів. 188 з них уже полетіли до Голландії, решту відправлять в суботу вранці.

Нагадаємо, 17 липня внаслідок теракту розбився пасажирський літак «Malaysia Airlines», який виконував рейс «Амстердам-Куала Лумпур». На борту перебувало 283 пасажирів та 15 членів екіпажу,які були громадянами 9 країн. Загинуло 83 дітей, в тому числі троє немовлят.

За даними радника МВС, літак збили з зенітно-ракетного комплекса«Бук», поставленого терористам Росією.

Про те, що ракету в пасажирський літак випустили бойовики за сприяння Росії також заявили представники Великобританії та США.

Донецькі бойовики зізнались, що саме вони збили пасажирський «Боїнг» Малайзійських авіаліній. Терористи сплутали пасажирський лайнер з українським військовим літаком. Також з’явилась інформація, що ціллю терористів був транспортний літак України, який не вилетів.

За фактом падіння літака «Малайзійських авіаліній» українська міліція порушила кримінальну справу за статтею «терористичний акт».

Також справу за фактом падіння літака розслідує прокуратура Нідерландів

Повідомлялось, що бойовики заблокували місце падіння літака і не допускали туди українських слідчих.