Бойовики під час режиму тиші під приводом евакуації тіл загиблих обстріляли українські позиції, поранено одного бійця.

Про це повідомляє у Facebook прес-центр операції Об’єднаних сил.

31 серпня, 13.30, в районі населеного пункту Зайцеве бойовики незаконних збройних формувань запросили в української сторони режим "тиша" до 16.00. У своєму зверненні вони закликали Об'єднані сили дати можливість забрати тіла своїх загиблих – членів диверсійно-розвідувальної групи, яких було нещодавно ліквідовано бійцями полку "Азов" в районі Світлодарської дуги.

Українська сторона, дотримуючись основ міжнародного гуманітарного права, низки міжнародно-правових угод про захист жертв війни, а також морально-етичних норм, підтвердила запит на режим "тиша" на вищевказаний період часу. Однак, ворог мав іншу мету – скористатися затишшям, приспати пильність і нанести ураження по наших підрозділах. З цією метою він, порушуючи режим "тиша", зухвало розпочав обстріл із застосуванням гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Також зазначається, що українські військовослужбовці вже давно звикли не вірити російським найманцям, тож були готові до такого розвитку подій.

Під час потужного ворожого обстрілу все ж не обійшлося без санітарних втрат – одного нашого військовослужбовця було поранено.

Нагадаємо, що окупанти задіяли біля Водяного 120 мм та 82 мм міномети, снайперську та стрілецьку зброю.