Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО на «Facebook».

Обстріли із мінометів калібру 120 мм бойовики ведуть з напрямку селища Заїченко. З 82-мм мінометів – з району Комінтернового (за попередніми даними, не з самого селища).

«Таки дії в черговий раз показують реальне обличчя так званого «русского мира», який російська сторона намагається впроваджувати на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Вести вогонь по цивільних будинках, намагаючись перетворити чергове мирне селище на випалений шматок землі, де немає нічого живого, можуть тільки істоти, у яких немає нічого спільного з нормальними людьми. До речі, так само вони вже вчинили з Опитним, Пісками та багатьма іншими населеними пунктами поблизу лінії розмежування, у яких навіть у разі повного припинення вогню практично неможливо жити колишнім місцевим мешканцям», – йдеться у повідомленні. 

Інформацію підтверджують і самі мешканці Водяного, які зараз змушені переховуватись у підвалах. Люди не виключають, що таким чином загарбники намагаються помститись місцевим за вимушений вихід бандитів із Комінтернового.

 

Обстріли Водяного тривають!!!ОновленоБлизько 14.30 підзвітні російській владі бандформування знов вдарили по цьому нас...

Опубликовано Прес-центр штабу АТО 25 декабря 2015 г.

Як писав «Вголос», сьогодні близько 12:00 бойовики обстріляли Водяне.