Про це повідомив прес-центр АТО.

«Найбільша активність бойовиків спостерігалась на Дебальцевському напрямку. Тут вогонь вівся артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню, танків, стрілецької зброї», - йдеться в повідомленні.

Під обстріли потрапили Дебальцеве, Комуна, Луганське, Рідкодуб, Міус, Троїцьке, Чернухіне, Санжарівка, Золоте, Попасна, Новоорлівка та Кумшоцький. Крім того, в районі Комуни та Чернухіного відбулись бойові зіткнення терористів з українськими військовими, а в районі Фащівки – бій із застосуванням танків і піхотних підрозділів.

На Донецькому напрямку ворог 23 рази обстрілював наші позиції з мінометів і артилерії, на Луганському – 12 та 3 рази на Маріупольському.
Спостерігаючи тенденцію обстрілів можна зробити висновок, що терористи сконцентрували зусилля саме на захопленні Дебальцевого.

«У той же час повідомляємо, Збройні Сил України жодних позицій не залишали, ніякого оточення не має, а ворог дорого заплатив за примарні сподівання захопити хоча б метр української землі. У відповідь українські військові також відкривали вогонь, наносячи суттєві втрати живий силі і техніці противника», - наголошено в повідомленні.

Нагадаємо, за попередніми даними, 2 лютого втрати противника склали 157 чоловік вбитими, серед них лише в районі Дебальцевого – 84. 281 терорист був поранений. Також нашими вояками знищено важку вогнеметну систему Буратіно, 4 гармати, 4 автомобілі та 18 бойових броньованих машин.