Про це інформує прес-центр штабу АТО.

Зокрема, з’явилася фальшива історія про те, як група так званих «журналістів» потрапила під артилерійський вогонь біля окупованого селища Фрунзе. Звісно, ворожі пропагандисти забули уточнити, що артилерійський вогонь вели самі бойовики. А влаштували це дійство вони для проросійських «піарщиків» з метою створення потрібної телевізійної картинки та виготовлення фальшивих телевізійних «новин».

Раніше повідомлялося, що для створення фальшивок бойовики зумисне руйнуватимуть приватні помешкання місцевих жителів. А «журналісти» використовуватимуть картинку аби згодом звинуватити сили АТО у порушенні досягнутих в Мінську домовленостей.

Саме з напрямку смт Фрунзе від шостої ранку розпочався жорсткий обстріл українських селищ. Ворог активно використовував важку артилерію калібру 152 мм та 120 мм, керовані ракетні комплекси, гранатомети СПГ-7 та АГС-17. Внаслідок артобстрілів було пошкоджено водовід та будинки мешканців Новотошківського.

Зважаючи на хаотичні обстріли та неадекватні дій бойовиків, місцева влада розглядає можливість скерування дітей у безпечні райони.