Про це повідомив прес-центр АТО.

Сьогодні бойовики сконцентрували вогневі удари на Маріупольському напрямку. Зі 120 – міліметрових мінометів з 10:35 до 11:20 бойовики били по Широкине, а з 10:50 до 12:10 по наших позиціях поблизу Старомар’ївки. Також, під вогонь з мінометів, гранатометів і протитанкових засобів потрапили українські опорні пункти в районі селищ Новоселівка та Миколаївка. 

На Донецькому напрямку в 5:30 ранку злочинці з танку били по Авдіївці. Тричі зі 120 – міліметрових мінометів противник завдавав ударів по Пісках і один раз по Гранітному. 

На Артемівському напрямку біля селища Майорськ в 12:30 бандформування вступили в бій з нашими військовим. Бійці АТО вдалими тактичними діями відтіснили бойовиків від українських позицій.
На Луганському напрямку противник двічі зі стрілецької зброї і мінометів обстріляв опорний пункт сил АТО поблизу Сокільників. 

Загалом, з 5 ранку і до 19 години вечора бандформування 16 разів використовували міномети і гранатомети, 6 разів стрілецьку зброю, один раз вогонь вели з танку. 

Українські військові суворо дотримуються мирних домовленостей і вогонь відкривали лише у відповідь, примушуючи противника припинити обстріли.