Про це повідомив прес-центр АТО.

Найбільш складна обстановка склалася на Луганському напрямку. «Зранку, протягом кількох годин, противник вів інтенсивний обстріл позицій сил АТО в районі н.п. Станиця Луганська, застосовуючи артилерію, РСЗО, міномети та гранатомети. Згодом бойовики перевели основний вогонь в район 29-го та 31-го блокпостів. Обстрілів зазнали Кримське, Нижнє, Новотошківка, Трьохізбенка. Під вогнем танків та мінометів також перебували Щастя, Валуйське та інші населені пункти. З зенітної установки було обстріляно Кримське. Загалом бойовики на даному напрямку відкривали вогонь 42 рази. В районі Новотошківки противник здійснив спробу перейти у наступ, але наші артилеристи не дозволили бойовикам реалізувати свої плани. 31-й блокпост не утримується противником – бойовики залишили його після потужних вогневих ударів української артилерії», – йдеться в повідомленні.

В районі населеного пункту Дебальцеве також відмічалась активність вогневих засобів незаконних збройних формувань. «Під ворожим вогнем у першій половині дня перебували позиції сил АТО в районі населених пунктів Санжарівка, Троїцьке, Каменка та саме Дебальцево. Наші військові наносять удари у відповідь. На одній з ділянок була помічена спроба противника просунутись вперед за підтримки бронетехніки. Після відкриття вогню українськими захисниками нападники відступили, залишивши на полі бою танк», – наголошує прес-центр.

Не припиняються обстріли та бої поблизу Донецького аеропорту. Українські військові утримують свої позиції, одночасно завдаючи артилерійських ударів по нападникам та їх вогневим засобам. Противник несе втрати.

На Маріупольському спостерігається затишшя. О 13.00 бойовики здійснили обстріл з міномета населеного пункту Чермалик. Розповсюджена ЗМІ інформація про наступ танків противника не відповідає дійсності.

Терористи не припиняють вбивати мирних громадян та нищити інфраструктуру Донбасу. Сьогодні з гармат і РСЗО «Град» вони відкрили вогонь по Станиці Луганській та прилеглому селу Вільхове. Пошкоджені кілька будинків, серед цивільних є загиблі. Двічі мінометного обстрілу також зазнала теплоелектростанція в м. Щастя. Внаслідок прямого влучання у трансформатор було зупинено один енергоблок.