Про це повідомляє в неділю вранці прес-центр штабу АТО.

«За минулу добу російсько-окупаційні війська 30 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників: 14 випадків зафіксовано на маріупольському напрямку, 10 – на донецькому і 6 – луганському», – йдеться в повідомленні.

У прес-центрі повідомили, що ситуація в зоні АТО зберігає ознаки деескалації і залишається контрольованою. Кількість обстрілів і провокаційних дій окупантів практично не змінилися, наголошується в повідомленні.

На луганському напрямку бойовики вели бентежний вогонь з гранатометів і кулеметів по Новозванівці та Попасній. Крім того, позиції сил АТО у Новозванівці бойовики обстріляли з 120-мм міномета.

На маріупольському напрямку бойовики обстріляли Гранітне, Широкине і Талаківку з кулеметів і стрілецької зброї, а по Водяному і Павлополю вели вогонь із гранатометів. Крім того, о 23:05 члени незаконних збройних формувань обстріляли Широкине з 82-мм міномета.

На донецькому напрямку провокаційні обстріли з боку бойовиків велися по позиціях сил АТО в Авдіївці, Верхнеторецькому і Новгородському з гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї. Також по Авдіївці бойовики вели вогонь з 82-мм міномета.