Про це повідомив прес-центр АТО.

Лише з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» вони за сьогодні дванадцять разів обстріляли Дебальцеве, шість разів Троїцьке, двічі вогонь вівся по Новогригорівці, а також по Луганському, Попасній, Кримському, Орлово-Іванівці, Центральному, Старогнатівці.

З артилерії та мінометів чотири рази стріляли по Дебальцевому, Попасній, Комуні, Луганському, Кримському, Рідкодубу, Малоорлівці, Новоорлівці, а також по населених пунктах Шуми, Міус, Троїцьке, Новозванівка та Попасна.

Бандити намагалися штурмувати наші позиції з допомогою танків та піхоти в районі Рідкодуба, Центрального, і двічі Чернухіного, але щоразу отримували жорстку відсіч і змушені були відступити, забираючи з собою вбитих та поранених. 

На Луганському напрямку з мінометів бандити сім разів обстріляли Кримське, п’ять разів Тошківське, також Кряківку, Станицю Луганську, Нижнє, Новотошківське.

З БМ-21 «Град» і танків злочинці вели вогонь по населеним пунктам Станиця Луганська та Кримське. 

На донецькому напрямку терористи з мінометів та артилерії стріляли по Сєверному, Піскам, Авдіївці, Тоненькому, Опитному, Водяному, двічі Гранітному та тричі Богданівці.

З Градів по Ольгинці, Кураховому та Новоласпі. 

Неподалік Маріуполя міномети бандитів обстріляли Новоселівку, Чермалик, Приморське, а з «Градів» Талаківку.