Про це повідомляє видання «Інтерфакс» з посиланням МНС самопроголошеної «ДНР». 

«Роботи з розмінування території ДФС закінчені», - повідомляє видання.

Також у виданні зазначають, що за результатами проведення аналізу потрапляння боєприпасів буде прийнято рішення про запуск Донецької фільтрувальної станції.

Зазначимо, що Донецька фільтрувальна станція забезпечує водопостачання Авдіївки, Ясинуватій і частині Донецька.

Раніше в штабі АТО повідомляли, що бойовики т. н. «ДНР» зірвали відновлювальні роботи на Донецькій фільтрувальної станції.

Як повідомлялося, безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ впав біля Донецької фільтрувальної станції після того, як спостерігачі місії почули постріли зі стрілецької зброї. За останній тиждень це вже друге агресивна дія з боку бойовиків відносно представників СММ ОБСЄ, які здійснювали запуски безпілотних літальних апаратів.

Нагадаємо, вранці 24 лютого жителі Авдіївки залишилися без водопостачання внаслідок обстрілу з боку бойовиків. Пізніше воду в результаті пошкодження ДФС стали подавати щогодини з запасних резервуарів. Водопостачання в Авдіївці станом на 28 лютого не змогли відновити з-за хв біля Донецької фільтрувальної станції. Жителі міста без водопостачання вже шосту добу. 2 березня повідомлялося, що в Авдіївці залишився запас води на одну закачку.