Як повідомляє група «Інформаційний опір», окрім нібито «відведених» від лінії розмежування сторін 120 мм мінометів, 122 мм і 152 мм ствольної артилерії, незважаючи на заклики голів МЗС «нормандської четвірки» відвести від лінії зіткнення до 26 червня танки, терористи широко використовують проти сил АТО важку бронетехніку.

Зокрема, на ділянці Мар'їнка – Майорське – Троїцьке бойовики вели обстріли, застосовуючи, у тому числі, 120 мм міномети і бронетехніку. У районі Мар’їнки і Красногорівки зафіксовано «кочівну» зведену мінометну батарею (82 мм і 120 мм міномети, всього близько 8 од.) на транспортних засобах.

У районі Пісків, північніше і південніше Авдіївки терористи використовували тактику піхотних «вогневих груп», намагаючись вести масований вогонь зі стрілецької зброї і гранатометів з «нейтральної смуги». Дії своїх вогневих груп противник прикривав вогнем зенітних установок ЗУ-23-2 і мінометів.

 

Оперативные данные группы «Информационное сопротивление»После некоторого снижения активности российско-террористически...

Posted by Dmitry Tymchuk on 25 червня 2015 р.