Про це повідомив прес-центр АТО.

«Найбільший натиск ворога спостерігається на Дебальцівському напрямку. З «Градів» терористи чотири рази вели вогонь по Попасній та Новій Григоровці, останнє двічі зазнало обстрілу з мінометів. Також з мінометів злочинці обстріляли південно-східні околиці Дебальцеве та Санжарівку. З артилерії ворожий вогонь вівся по Новоорлівці», – йдеться в повідомленні.

На луганському напрямку з БМ-21 «Град» злочинці обстріляли Новотошківське та Щастя, з мінометів – селище Нижньотепле, з артилерії – тричі Трьохізбенку, а також Новотошківське. Зі стрілецької зброї та автоматичних гранатометів бандити двічі обстріляли Станицю Луганську.
На донецькому напрямку з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» бандити поливали вогнем Красногорівку та Свободне. З артилерії – селища Тоненьке, Петровське, та тричі Невельске.

У напрямку Маріуполя мінометного обстрілу зазнало селище Черненко. Крім цього бандити зі стрілецької зброї обстріляли Чермалик, а з реактивних систем залпового вогню та мінометів Гнутово.

На тлі мирних домовленостей про безпечну евакуацію цивільних мешканців Дебальцево дії терористів свідчать, що ворог і наділі продовжує підступні провокації, руйнуючи міські і селищні інфраструктури, та завдаючи горя простим українцям, які хочуть миру на своїй землі.

Як і раніше, терористи, нехтують будь якими правилами ведення бойових дій, свої вогневі системи облаштовують безпосередньо у містах і селищах, які вони тимчасово контролюють, знаючи, що підрозділи сил АТО не стріляють по населеним пунктам. Вогонь у відповідь українські підрозділи ведуть виключно поза межами населених пунктів, і лише тоді, коли немає загрози життю людей.

Нагадаємо, на трасах Дебальцево-Вуглегірськ та Дебальцево-Артемівськ оголошено перемир’я для евакуації місцевого населення. Сьогодні перемир'я мали продовжити.

Прес-центр АТО підтвердив припинення обстрілів Дебальцевого.