"Спорт окремо від політики - це утопія, якої важко досягти. Насправді, спорт перетинається з політикою дуже часто і не тільки зараз, але і на попередніх чемпіонатах, на Олімпіадах. Це протиборство інтересів держав і, звичайно, кожен хоче, щоб саме його прапор було піднято після змагань. Існує багато підводних каменів, але наша справа тренуватися, виходити на ринг і перемагати.
Росія - серйозний суперник. Про спортсменів своєї ваги можу сказати, що мені буде цікаво зустрітися з ними, і це буде важкий і захоплюючий поєдинок. Один з хлопців чемпіон Європи, з іншим вже доводилося зустрічатися в 2013 році і тоді я програв, але я готовий вийти на ринг і зробити все можливе, щоб показати гідний рівень на будь-якій території.

Всі ці переноси матчів здаються дивними. Ми були готові їхати до Москви і зараз не проти цього. Все було зроблено до змагань: режим тренувань, тренер підводив нас до піку форми. Всі ці переноси, звичайно, вибивають з колії і режиму, але наша команда зараз в повній бойовій готовності. Ми байдужі до політики, і я не знаю, чому росіяни не хотіли їхати в Київ через ці політичні перипетії. Для мене важливо показати на рингу красивий бокс", - сказав Берінчик.

Джерело: boxingnews.com.ua