У зустрічі також взяли участь заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак, представник МЗС у Львові В’ячеслав Войнаровський, голова постійної комісії з питань фізкультури, спорту і туризму Тарас Скиба, а також Почесний консул Республіки Болгарія у Львові, інформує кореспондент Вголосу.

Під час зустрічі Петро Колодій зазначив, що одним із пріоритетних напрямків співпраці Львівщини із Болгарією має стати галузь сільського господарства.

«Для нас дуже важливим є досвід, який має Болгарія у сільському господарстві, адже ми бачимо с-г – одним із пріоритетних напрямків нашої області. Ми хотіли б, як у Болгарії, проводити різноманітні форуми, підписувати угоди. Ми хотіли б бачити інвесторів, а також технології, які застосовують в Болгарії у нас, на Львівщині», – сказав Петро Колодій.

Крім того, він наголосив на необхідності тісного розвитку культурних відносин між Львівщиною та РБ, йшлося зокрема про обмін концертами оперних співаків.

В свою чергу Красімір Мінчев зазначив, що він пропонує, аби Львівщина співпрацювала в культурній сфері з Пловдивською областю Болгарії, бо ці два регіони є «близькими за духом». За його словами, місто Плодв є культурною столицею Болгарії, як і Львів – України.

Що стосується співпраці у галузі сільського господарства, Красімір Мінчев наголосив, що, на жаль, зараз на ринку України практично немає продукції із його країни, хіба перець із назвою болгарський, тому така діяльність буде дуже доречною для обох територій.

Заступник голови ЛОР Валерій П’ятак додав, що протягом останніх років Україна та Болгарія дуже мало співпрацювали, тому будь-що, зроблене за участі цих двох держав, є позитивом. Він запропонував на одному із наступних  форумів у Болгарії підписати спільну Угоду щодо співпраці. За основу цієї угоди взяти 2-3 найважливіші пункти, які активно розвивати.