Частина з них більш надійні – це бомбосховища, які можуть вмістити 1,5 мільйона людей, інші укриття простіші – це підземні переходи, станції метро і підвали. Тут вмістяться усі мешканці Києва, запевнив голова КМДА. Втім, зазначив, частина споруд наразі потребують ремонту.

«Коштів для ремонту немає, але у нас є дуже багато інших можливостей. Вони полягають в тому, що поряд є багато об’єктів, в тому числі об’єктів торгівлі. Ми будемо звертатися з проханням надати технічну допомогу, яка здійснюватиметься на благодійній основі», – зазначив Бондаренко.

На думку голови КМДА, привести до належного стану об’єкти можна впродовж літнього періоду. Також начальник управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Сергій Рюмшин повідомив, що серед населення планують проводити відповідні навчання і інформувати через працівників ЖЕКів про найближчі місця укриття.

Рюмшин наголосив, що система оповіщення зараз працює нормально. Для цього використовуватимуть сирени та автомобілі зі звуковою технікою, радіус дії кожного – 500 метрів. В разі ж надзвичайної ситуації всю необхідну інформацію, за словами чиновника, українці зможуть отримати через радіо та телебачення.

Джерело: Радіо Свобода