Голова Волинської ОДА, член НСНУ Володимир Бондар стосовно відмови балотуватися до парламенту і балотування до обласної ради, зокрема заявив: «Я думаю, що піду до обласної ради, якщо мені висловлять довіру мої однопартійці. А щодо оцінки моєї діяльності людьми, то я думаю вони дадуть таку оцінку, зокрема на виборах, як і оцінку політичній структурі, яку я представляю».

Щодо відмови від прохідного місця до парламенту у списку НСНУ, Володимир Бондар сказав:«Так, я відмовився від списку до Верховної Ради. А що стосується логіки прийняття цього рішення, то вона була проста і я про неї говорив. По-перше, я сюди прийшов тому, що таке бачення висловив Президент України і його слово було для мене важливим у цій ситуації. Він висловив побажання, щоб я і надалі працював на цій посаді. Я так і працюватиму.

Мені приємно сьогодні працювати з Юрієм Єхануровим в одній команді. Зникли зайва нервозність у роботі, поспішність прийняття рішень. Як у центрі, так і на місцях ведеться серйозна ґрунтовна робота. Ми говорили про цю ситуацію з Юрієм Івановичем і знайшли порозуміння у подальшій моїй долі і в перебуванні на цій посаді.

Якщо є довіра таких високих осіб, то я й надалі працюватиму і виконуватиму ці функції».

ЗІК