Ігоря Мазура, Романа Зайченка та ряд інших членів ГО УНА-УНСО (Українська національна асоціація Української народної самооборони) було одноголосно виключено з лав організації на засіданні голів обласних організацій УНА-УНСО 4 вересня за те, що вони виступили організаторами та учасниками антиющенківського, фашистського походу по Хрещатику у Києві. Про це „Контекст-медіа” повідомив народний депутат України. голова УНА-УНСО Андрій Шкіль.
Бондаренко не тільки був безпосередньо організатором фашистського походу, але й брав участь у прес-конференції і там репрезентувався як керівник головної команди УНСО (Коваленко) і він забезпечив основну кількість людей у антиющенківському поході. Зараз вони отримали інше завдання приїхати до Львова, щоб дискредитувати мою персону, ― сказав Андрій Шкіль.
Андрій Шкіль вважає, що проведення саме сьогоні цієї прес-конференції у Львові не є випадковим, адже йдуть президентські вибори і необхідно якось віттягнути увагу від того, що сьогоні відбувається, наприклад, в Івано-Франківську.
Сьогоні у Львові відбулася прес-конференція екс- членів УНА-УНСО Ігоря мазура та Андрія Бондаренка, які заявили, що Андрій Шкіль не мав права приймати рішення про їх виключення з лав організації, адже він є членом ВО „Батьківщина”.
Як повідомляло агентство, наприкінці серпня цього року лідер УНА-УНСО Андрій Шкіль написав заяву про вступ до партії „Батьківщина”. Андрій Шкіль зазначив, що він і надалі залишатиметься головою громадської організації УНА-УНСО, а сама організація не змінювати свого статусу.