Свободівець наголосив, що команда Садового цілеспрямовано зриває процес виплати коштів ветеранам УПА, багатодітним сім’ям та іншим соціально незахищеним верствам населення.

«На сьогодні заборгованість у місті з виплати доплат до пенсій ветеранам УПА становить 217 763 тис. грн. Заборгованість з одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім’ям, які мають на утриманні 6 і більше дітей для їх оздоровлення, сягає 60 тис. грн.

Одноразова депутатська матеріальна допомога малозабезпеченим мешканцям Львова та людям, що потребують негайного лікування, – 716 340 тис. грн. Загалом цих та інших соціальних виплат заборговано на суму понад один мільйон грн.», – наголосив Руслан Кошулинський.

За його словами, головна мета невиплати коштів полягає в тому, аби дискредитувати депутатський корпус, адже найбільша заборгованість стосується коштів, передбачених на виконання депутатських повноважень (одноразова матеріальна допомога).
Руслан Кошулинський додав, що минулого року, незважаючи на невиконання бюджету, таких затримувань не було.

«Розцінюємо такі дії як шкідництво та непрофесійність людей Садового, бо окрім небажання забезпечити безперебійний процес соціальних виплат, вони ще й неякісно виконують роботу щодо наповнення бюджету розвитку, який сьогодні виконується всього на 25%, що унеможливлює нормальне фінансування інфраструктурних об’єктів, ремонтів доріг тощо», – наголосив голова фракції «Свобода» у Львівській міській раді.