Про це заявив позафракційний нардеп Андрій Іллєнко в ефірі телеканалу «Рада».

«Я категоричний противник чинної олігархічної влади. Я не підтримував ні цей Уряд, ні цього Генерального прокурора. Свободівці ніколи не підтримували чинного Президента. Ми вважаємо, що чим скоріше відбудеться зміна влади - тим краще для України. Ми навіть подали відповідний закон про імпічмент...

Але треба відділяти владу від держави. Можна і треба боротися з олігархічним режимом, але не можна при цьому нищити державу. Бо тоді ми зануримося в абсолютний хаос, як і було озвучено на цих плівках Савченко, і повторимо те, що відбувалося 100 років тому. 1919 рік - отаманщина, війна всіх проти всіх, і в наслідку - іноземна окупація. Я, український націоналіст, такий сценарій не підтримую у жодному разі, бо це знищення Української держави», - заявив Іллєнко.

Разом з тим, каже нардеп, дурницею було б сказати, що у суспільстві не ходить думка про те, що ВРУ варто було б спалити.

«Сьогодні навіть фільми знімають про це. Тому говорити, що це злочин (такі розмови, - ред.), напевно, занадто. Але у випадку з Савченко є реальний факт отримання зброї від Захарченка з так званої «ДНР», від російських офіцерів...оце було вирішальним моментом для голосування за зняття недоторканості із Савченко. Більше того, Савченко сьогодні не заперечила нічого з того, що їй інкримінують. Тому вибору просто не було», - додав політик.

Нагадаємо, сьогодні український Парламент погодився зняти депутатську недоторканність із позафракційного нардепа Надії Савченко. Перед цим Регламентний комітет ВРУ дозволив її арештувати.

Згодом у слідчі СБУ затримали нардепа Надію Савченко у приміщені Верховної Ради України.

Як відомо, 12 березня 2018 року Савченко викликали на допит до СБУ у справі керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана, якого 8 березня затримали на КПВВ з арсеналом зброї. Савченко заявила, що перебуває в Європі до 16 березня.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що буде змушений внести подання на зняття депутатської недоторканності з Савченко, якщо вона не прийде на допит 15 березня, тож у ніч на 15 березня Савченко повернулася до України і таки з'явилася до СБУ.

Перед допитом в СБУ Савченко звинуватила владу у злочинах проти Майдану, розв'язанні війни на Донбасі, здачі Криму.

Також глава ГПУ заявив у Верховній Раді, що Надія Савченко планувала «терористичний акт у стінах парламенту: знищити бойовими гранатами дві ложі, мінометами обрушити купол Верховної Ради і автоматами добивати тих, хто виживе».

За словами Луценка, вона нібито вербувала людей для цього й давала відповідні вказівки.

Верховна Рада виключила Надію Савченко з комітету національної безпеки і оборони. Згодом Луценко вніс до ВР подання на зняття депутатської недоторканності з Савченко.

Після допиту Савченко закликала українців до військового перевороту, прийшла у Раду, звідки її нардепи вивели нібито через загрозу з її боку.