Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков під час свого перебування у Львові 16 березня:

- Сьогодні ми побачили, що журналістів на будівництві більше, ніж будівельників. Два тижні надано генпідряднику на виправлення ситуації. Міністерство фінансів готове в повному об’ємі профінансувати. Є відповідне доручення президента. Стадіон побудують в будь якому випадку з цим підрядником чи з іншим, але збудують.

60 днів  - це серйозне відставання. Виходить, що замість того, щоб здати в липні 2011 року, ми здамо в вересні. Справжні труднощі ще не почалися. От коли ми перейдемо до монтажу, інсталяції пристроїв та устаткування, тоді почнуться справжні проблеми. Тому потрібно максимально наздоганяти. Раз на два тижні у Львові відбуватиметься нарада, так, щоб не заважати людям працювати. Зокрема приїжджатиме представник від Кабінету міністрів.

Потрібно розібратися з яких причин будівництво не просувалося. Поки відомо одне, що сьогодні з проектно-кошторисною документацією є проблеми. Генпідрядник обіцяє усунути їх до 30 березня. Якщо не усунуть, то буде інший генпідрядник, але стадіон буде збудований.

Ситуація з аеропортом більш задовільна. Зрозуміліше, як він буде побудований, в які терміни. З фінансуванням немає жодних проблем, стосовно проектно-кошторисної документації теж ні одної проблем. З аеропортом, я б сказав, відносно спокійно. Що стосується стадіону, то тут є питання.

Я не бачу потреби в заміні замовника. Це має бути об’єктивна причина, для того щоб поміняти замовника. Не важливо, хто замовник, важливо, коли львів’яни і вболівальники отримають стадіон і в якій якості. Зміна замовника нічого не міняє. Якщо б це полегшувало фінансування, то думаю і мер відмовився б від функцій замовника. Який сенс міняти, це формальність.