Символізм подій, які стались сьогодні у редакції газети „Поступ”, полягає у тому, що підпал відбувся у річницю ГКЧП, — відзначив сьогодні на прес-конференції у Львові голова партії „НРУ” Борис Тарасюк.
Борис Тарасюк запевнив усіх присутніх у тому, що злочинці будуть обов’язково знайдені. „Я не маю жодних ілюзій щодо того, що злочинці ― ті, хто замовляв цей злочин, і ті, хто виконував, ― будуть оперативно знайдені. Про це свідчать і інші злочини чинної влади, які вона здійснювала і здійснює протягом виборчої кампанії. Нагадаю злочин: спроба загрози життю кандидата у президенти Віктора Ющенка, яка мала місце а Херсонщині”, — сказав Борис Тарасюк.
Також одним із злочинів влади Борис Тарасюк назвав арешт Віктора Лобазова, „який намагався зупинити порушення Закону „Про вибори президента України” у м. Прилуках”.
Голова НРУ Борис Тарасюк є куратором Львівщини від коаліції „Сила народу”. Сьогодні він був присутній на підписанні угоди про чесні вибори між Лвьівьскими обласними виборчими штабами Віктора Ющенка та Олександра Мороза.