Про це у коментарі кореспонденту «Вголосу» розповіла депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Мирослава Бабінська. 

«Я пропрацювала у Золочівському замку 13 років, від початку відновлення цього замку. Його відновлювали майже на аматорських засадах, але у працівників був запал. Сам Борис Возницький мав бачення: він дивився на порожню незаштукатурену стіну і вже знав, що на ній має бути», – розповіла вона.

За її словами, Возницький будував дуже сміливі плани, і ніхто навіть не сумнівався, що їх можна здійснити. «Іноді було дивовижним, що деякі з них ставали реальністю. Він будував також і колектив. Це були фанати музейної справи. Возницький підніс професію музейника на дуже високий рівень. Також зараз маємо діяльні музеї, – додала Мирослава Бабінська. – Що зараз відбувається, не розумію. Спілкуюся із музейниками – вони якісь залякані, не договорюють».

За її словами, той, хто займатиме керівну посаду Львівської галереї мистецтв, повинен налагоджувати контакти з колективом, продовжувати те, що вже було зроблено, те, що свого часу Борис Возницький розпочинав із нуля.

 

«Вголос»