Як стало відомо Вголосу, аварія сталася сьогодні о 09.20 на території Золочівського району. Возницький виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з маршрутним автобусом.

Борис Возницький народився 16 квітня 1926 р. у селі Ульбарів під Дубном (Волинь). Під час ІІ світової війни служив у штрафній роті радянської армії, зв'язковий Української Повстанської Армії (УПА). Був студентом училища імені Труша, навчався у Ленінградській академії мистецтв (факультет історії мистецтв).

1960—1962 р.р. — заступник директора Музею українського мистецтва у Львові. Згодом призначений на посаду директор Львівської картинної галереї.

За його ініціативи стародавні замки Галичини Олеський, Золочівський, Підгорецький та Свірзький були об'єднані у «Золоту підкову».

Заслужений працівник культури України і Польщі. Лауреат премії ім. Тараса Шевченка. Лауреат премії ім. Я. Кохановського. Президент Українського національного Комітету Міжнародної Ради музеїв. Отримав відзнаку Президента 3 ступеня, диплом лауреата Всеукраїнської премії «Визнання» в галузі гуманітарних наук, культури та мистецтва.

Фото: Вголос