Голова фракції "Європейської солідарності" у Львівській міській раді Петро Адамик розкритикував мера Львова Андрія Садового за його позицію в процесі боротьби з епідемією коронавірусу. Депутат обурився тим, що міський голова скинув усю відповідальність за ситуацію в місті на свою заступницю Галину Слічну, а сам зайнявся піаром.

"У Львові, як і в більшості міст, створили так званий Штаб протидії коронавірусу (Штаб із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції - ред.). Але очолив його не міський голова, як це в інших містах, а заступниця з гуманітарних питань - Галина Слічна! Садовий скинув зі себе всю відповідальність! Тільки по брифінгах ходить й піариться. Тобто, якщо щось хороше - це його заслуга буде, якщо провал чи проблема - зробить винною Слічну", - заявив Петро Адамик.

За словами депутата, для Садового така позиція - дуже типова:

"Це його звична політика, його звична страусина позиція. Він завжди у разі небезпеки ховає голову в пісок, скидає усю роботу на інших й ховається. А коли небезпека минає, видає чужі заслуги за свої, намагається показатися переможцем. Згадайте "ніч гніву" в 2014-му. З ним неможливо було сконтактуватися, неможливо було додзвонитися чи якимось іншим шляхом скоординувати дії. Він вимкнув телефон і сховався. У Льовові тоді всі проблеми вирішувала "Свобода" й "Удар", чиновники десь щось робили, а його не було, позиції в нього навіть не було, в кінці тільки вийшов і зробив вигляд, що то він - "перший майданівець". А хабарі? Чиновників затримують регулярно. А з нього - що з гуся вода. Це що, чиновники ті "відкати" тільки для себе беруть?"

"Навіть зараз, коли відбувається якась комісія чи засідання із телетрансляцією - у нього перше питання: "Ну, як виглядало?" Оце і все, чим він переймається. Власним виглядом збоку, власним рейтингом, черговими виборами. Він до цього все зводить. На сесії замість думати, як проінформувати населення - хвалиться, що у нього у "Телеграмі" кількість підписників збільшилась! Та львів'ян багато! Львів'яни різні! "Телеграмом" не всі користуються, цього не вистачить", - додав Петро Адамик.