Генеральний прокурор України Юрій Луценко спільно з Петром Порошенком зірвали звільнення український моряків з російського полону.

Про це повідомили на телеграм-каналі “Шаурма Зеленського”.

За даними ЗМІ, обмін полоненими повинен був відбутись найближчим часом. В обмін на українських моряків Україна повинна була передати РФ пропагандиста Кирила Вишинського.

“Наше джерело стверджує, що зрив повернення додому наших моряків був санкціонований особисто Порошенком. Він побоявся, що хлопці повернуться до виборів і розкажуть, хто їх відправив на забій до росіян… Таким чином вони б добили рейтинг “Європейської солідарності” остаточно”, – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що суддям, щоб ті не випускали Вишинського, надходили погрози від високопосадовців.

Джерело стверджує, що тепер ситуацією скористається кум Путіна Віктор Медведчук, котрий має намір домовитись з росіянами щодо українських моряків.


Автори допису наголошують, що особисто знайомі з Луценком та навіть визволяли його з в’язниці.

Як писав “Вголос”, політолог розповів про домовленість між Порошенком і Медведчуком. Є домовленість між Порошенком і Медведчуком про те, що вони розділяють ідеологічно електоральні ніші – команда Порошенка – патріоти, а група Медведчука – реваншисти. Вони навіть один одного публічно критикують, аби посилити свої позиції у своїх електоральних групах.