У середу, 27 травня, Львівський міський голова Андрій Садовий вирішив продемонструвати свою "турботу" про Винники, які він всупереч волі громади намагається приєднати до Львова, й приїхав до міста з візитом. Втім, ані владу Винників, ані місцеву громаду на зустріч не запросили. Коли ж мешканці дізналися про візит Садового і спробували з ним поговорити — мер просто втік.

Прессекретар Садового Христина Процак на своїй сторінці у мережі виклала кілька світлин з візиту Садового до Винників, з яких стає зрозуміло, що разом з мером туди прибули лише його ЗМІ та підлеглі.

Міський голова Винників Володимир Квурт у коментарі "Вголосу" підтвердив, що Садовий не запрошував представників мерії до проведення спільної зустрічі:

"Садовий ніколи не слухав ні громаду і не помічав її думки. А навіщо йому це робити, якщо так само робить і президент, і Кабінет Міністрів, і народні депутати? Минуть вибори, ця вся вдавана "турбота" пройде і все. Ми бачили фото з перебування Андрія Івановича у Винниках, але він так нікого і не покликав на розмову".

Крім того, Квурт зазначив, що навіть після публічного протесту громади Винників під Офісом президента через спроби в насильницький спосіб приєднати місто до Львова, Садовий не вийшов на зв'язок й не ініціював жодних перемовин.

"У нас були спільні розмови і спільне бачення формування агломерації Великий Львів. Ми працювали в цьому керунку. Але в якийсь момент у нас за плечима вирішили передомовитись. Із того часу з нами не спілкуються, нас не чують і не бачать", - додав Квурт.

Нагадаємо, у понеділок, 25 травня, стало відомо про втаємничену онлайн-зустріч львівського міського голови Андрія Садового й президента України Володимира Зеленського. Зазначалося, що у розмові Садовий обіцяв центральній владі цілковиту підтримку своїх ЗМІ і слухняність фракції «Голос» у Парламенті взамін на сприяння у знищенні місцевого самоврядування довкола Львова шляхом примусового об'єднання близько 20 населених пунктів у Львівську ОТГ.

Після цього громади Винників і Брюхович, які виступають категорично проти об'єднання за планом Садового й домагаються створення власних Винниківської та Брюховицької ОТГ, відправилися із пікетом до Офісу президента у Києві. Володимир Квурт тоді зазначив, що план об’єднання, який пропонує мерія Львова, у результаті знищить і місцеві громади, і перспективу розвитку самого Львова. За його словами, громада Винників виступає за створення власної ОТГ для того, щоб у майбутньому сформувати агломерацію Великого Львова.