Андрій Ющенко, подейкують, живе в розкішному будинку. На п‘ятому поверсі, у щойно збудованому пентхаусі. Мешканці розповідають, що його загальна площа 600 квадратних метрів. Там 4 квартири і середня вартість одного метра 4,5 тисячі гривень.

Біля будинку – приватна стоянка. На ній – кілька машин. З-поміж інших славнозвісний "Бімер". Чеські номери, щоправда, кудись зникли. До оселі при вулиці Дарвіна, одній із центральних вулиць Києва, зайти з камерою майже неможливо. Є охоронець. Всередину не пускає, але дещо розповідає. Тижнів зо два тому, каже він, перевозили речі. А найближчим часом, подейкують, на Дарвіна, у під’їзді збудують окремий ліфт.

Охоронець: "Я знаю, що він живе тут, я його не бачив ні разу, бо він пізно приїжджає і їде... сам точно не видел, было такое желание посмотреть на этого молодого человека, как он мог заработать такие деньги".

Неподалік вулиці Дарвіна – вулиця Лютеранська. Тут, в одному з будинків, пише "Українська правда", живе подруга Ющенка молодшого – Ганна Павловська.

Минулої п’ятниці, дівчина разом з подругами, їде відпочити. Обирають ресторан у центрі з французькою кухнею. Замовляють шампанське. Пляшка напою з бульбашками у цьому закладі коштує від тисячі до трьох тисяч гривень.

Близько опівночі під’їжджає Андрій. Коментувати публікації в пресі ввічливо відмовляється. Залишає номер мобільного і обіцяє – відповім на усі запитання за тиждень.

НТН