Про це заявив його брат Ігор Котелянець, пише «Цензор.net». "Боюся, що Євгенія викрали і відвезли в Крим не просто для того, щоб видати як організатора якогось неймовірного змови. Таким чином, Кремль може обгрунтувати свій повномасштабний наступ на Україну. Про інсценування ж говорить і безліч нестиковок в сюжетах, які транслюють російські канали", - заявив він. 

Котелянець підкреслив, що речі, які нібито його брата, насправді йому не належать: у нього є рюкзак, з яким він був в АТО, але він зовсім інший, він стоїть будинку, на балконі. Панов не планував довгих поїздок, він поїхав з маленькою дорожньою сумкою. Камуфляж і берци його теж вдома, він поїхав у спортивних штанях і футболці, яку одягав на природу. Євген Панов днями збирався поїхати в Запорізький військовий госпіталь на планову реабілітацію, після участі в АТО. Однак, в останній момент поїздку в шпиталь довелося скасувати, і Євген на своїй машині поїхав до друзів на дачу.
За словами Котелянеця, його брат ніколи з власної волі не поїхав би до Криму, оскільки він був зосереджений на допомозі АТО. Крім того, вони з дружиною планували завести дитину.

Як повідомлялося, Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії опублікувала відео, на якому показаний арсенал зброї, який нібито був виявлений в «українських диверсантів» у Криму.

«Звинувачення російською стороною України в тероризмі в окупованому Криму звучать так само безглуздо і цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі», – заявив Президент України. 

Нагадаємо, 10 серпня російська ФСБ заявила про виявлення в Криму групи диверсантів, а також про ліквідацію «агентурної мережі» Головного управління розвідки Міноборони України.

Після цього Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в тому, що вона «переходить до терору», і заявив, що не бачить сенсу у зустрічі в «нормандському форматі» під час саміту G20, який відбудеться у Китаї. Крім цього він пообіцяв посилити заходи безпеки у Криму.

Міністерство оборони України вже спростувало згадувану заяву ФСБ, назвавши її «спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації» на території Криму.

Між тим, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Росія готується до зриву Мінських угод.