Зокрема, перша п'ятірка партії виглядає так: перший - Віталій Капранов, другий - Дмитро Капранов, третій - екс-міністр Володимир Огризко, четвертий - політолог Олександр Палій, п'ятий - кобзар Тарас Кампаніченко

Лідер партії Українська платформа «Собор» Павло Жебрівський йде на вибори по мажоритарному округу. Він наголосив, що партія свідомо віддала перші місця у списку для громадських діячів, а політики чи народні депутати, які є у «Соборі», повинні йти по мажоритарці, щоб люди самі висловили їм свою довіру.

За словами Жебрівського, у списку перші 28 місць займають саме громадські діячі та моральні авторитети. Він переконаний, що партія набере 5% голосів.

«Якщо ми донесемо наші ідеї, наші чесноти до громадян, то якраз оце проєвропейське, продемократичне українське крило в українській політиці буде базуватися на українській платформі «Собор». «Собор» має стати центром тяжіння для правоцентристських, патріотичних сил»,- наголосив Жебрівський.

На з'їзді було вирішено зібратися ще раз 14 жовтня, на Покрову. Якщо дослідження покажуть, що партія не набирає 5%, то вона зійде з передвиборної компанії на користь опозиційних сил.
Всього у з'їзді взяли участь 119 делегатів.

Джерело: Газета.ua