Голова Донецької обласної ради Борис Колесников "відчуває себе невинним, але стривожений тим, що зараз незаконними методами "вибиваються" свідчення проти нього із співробітників підприємств, які пов'язують з його ім'ям".
Про це він повідомив 26 травня в Лук'янівському СІЗО групі народних депутатів України - членам тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка займається його справою. Зокрема, Колесникова відвідали Олександр Пеклушенко, Віктор Мусіяка, Юрій Кармазін і Михайло Добкін.
Як повідомила прес-служба Донецької облради, нардепи пробули у Колесникова більш як 3 години. За підсумками зустрічі депутати повідомили, що Колесников охоче погодився допомагати комісії в роботі, відповідав на всі запитання, і готовий працювати "стільки, скільки потрібно депутатам".

Після виходу з СІЗО, Юрій Кармазін заявив, що "дійсно, і міністр внутрішніх справ, і прокурор наговорили з трибуни Верховної Ради багато дурниць, і в деяких моментах збрехали". Також депутат повідомив, що в справі Колесникова дійсно були порушення, допущені слідством і в досудовому розслідуванні, і при самому затриманні голови облради. За його словами, ці порушення були перелічені навіть в рішенні апеляційного суду.
У свою чергу, Пеклушенко розповів, що заарештовували Колесникова четверо людей, троє з яких були в масках і з автоматами. При цьому спочатку голова облради був затриманий на три години. Нардеп уточнив, що така міра застосовується до людини, особа якої не встановлена, хоча у Колесникова було при собі депутатське посвідчення й інші документи.

За словами Пеклушенка, за весь час затримання Колесникова відбулася лише одна очна ставка між ним і Володимиром Пенчуком. За словами нардепа, ця зустріч закінчилася за рішенням слідчого після запитання адвоката Колесникова Андрія Федура до В. Пенчука "Де і за яких обставин ви писали заяву на Колесникова?". Пенчук відповів, що писав її в МВС.
На закінчення Пеклушенко передав слова Колесникова про його стурбованість тим, що "деяким підприємствам Донецької області буде завдано збитків". При цьому Віктор Мусіяка додав, що Колесников “не хоче прикриватися в цій справі політикою і віддає все на суд громадськості".

УНІАН