Бреше, маніпулює та раз у п’ять років стає політичною повією –  коротка й абсолютно вичерпна характеристика Андрія Садового за народним прізвиськом «Доля».

Сміттєва криза, чотири смерті на Грибовицькому сміттєзвалищі, так і не збудований за 15 років (!) сміттєпереробний завод, транспортний колапс, тотальна забудова міста, «вбита» каналізація, потопи, афера століття, шалені премії чиновникам-мільйонерам, повсюдне кумівство, знищення культурних пам’яток на догоду “близькому” ресторанному бізнесу, десятки кримінальних справ, сотні корупційних скандалів… Список можна продовжувати ще довго. Та суть у тому, що все це вже безповоротно веде до одного – до повної втрати довіри львів’ян і чималого тюремного терміну.

Ясна річ, Садовий усе це розуміє. Ясна річ, його рейтинг падає. Ясна річ, йому через це «підгорає». А тому, як політик досвідчений й хитрий – він влаштовує дешеві шоу, щоб у результаті таки «розвести» львів’ян ще й на четверту каденцію. Він спекулює на вірі, вливає мільйони у свої власні збиткові брехливі ЗМІ і «підлизує» владі Зеленського так, як робив це у попередні роки Януковичу з Порошенком. Про перше ми розповідали детально раніше, про друге і третє – далі конкретним прикладом.

***

По обіді 24 червня український художник і лідер рок-гурту «Ot Vinta!» Юрій Журавель, знаний своїми сатиричними малюнками, опублікував у «Фейсбуці» карикатуру на Андрія Садового, яка мала б демонструвати його співпрацю з президентом Зеленським і партією «Слуга народу».

«Цікаво! Чи голосуватимуть львів’яни за Садового на чергових виборах мера?» — підписав Журавель свою роботу.

Судячи з усього, художник намалював цю карикатуру, прочитавши у соцмережах чи в ЗМІ інформацію про те, що на місцевих виборах у Львові цього року команда Зеленського підтримає Садового.

Втім, уже вранці 25 червня Журавель видалив цю карикатуру та виступив із заявою:

«Щиро прошу вибачення у Андрія Садового за вчорашню карикатуру, яка показувала його співдружність з Зеленським і Слухами Народу. Вийшло, що вчора я поширив фейк від Радіо Вголос, який активно підхопився іншими ЗМІ і окремими журналістами. У телефонній розмові Андрій запевнив мене, що політичних поглядів не міняв і залишається ЩИРО УКРАЇНСЬКИМ мером з ЄВРОПЕЙСЬКИМ вектором розвитку міста. Надалі буду більш уважний до новин ЗМІ і віритиму лише перевіреним джерелам» (орфографію збережено).

У коментарях до допису генеральний директор «Радіо Вголос» Роман Любицький попросив вказати конкретно, о котрій годині і якого дня Журавель почув відповідну інформацію у ефірі. Після цього Журавель виправив свою заяву – написав, що прочитав (!) її на сайті (!) Інформаційного агентства «Вголос».

За деякий час сайт «Захід.нет», який належить родині Андрія Садового, зробив новину із цього допису, наголосивши, що Інформаційне агентство «Вголос» «відоме численими фейками».

А тепер найцікавіше. Ні «Радіо Вголос», ні Інформаційне агентство «Вголос» НЕ ПОВІДОМЛЯЛИ про офіційну підтримку Садового партією «Слуга народу». Публікація, про яку іде мова, насправді з’явилася на сайті «5 каналу», є напрацюванням журналістів «5 каналу», не була передрукована «Вголосом» і не була озвучена в ефірі «Радіо Вголос»!

Більше того, ще до появи карикатури Юрія Журавля сам Андрій Садовий у своєму «Фейсбуці» опублікував скріншот новини саме з «5 каналу», який належить Петру Порошенку, назвавши її «фейком».

Водночас підкреслимо, що жодного скріншоту чи запису, який би підтверджував поширення цієї інформації медіахолдингом «Вголос», не опублікував ні Садовий, ні його родинний сайт «Захід.нет», ні сам художник. І це очевидно, адже таких повідомлень просто НЕ БУЛО!

Звідси робимо логічний висновок: «зливний бачок»  Садового під назвою «Захід.нет» і Юрій Журавель оббрехали медіахолдинг «Вголос».

Навіщо це Садовому – річ очевидна. «Вголос» був, є і буде в опозиції до нього. Адже він – колаборант, брехун, судячи з кількості відкритих кримінальних справ — дуже імовірний корупціонер, злодій та по всій своїй суті антиукраїнський елемент. І це не просто слова – це факти його діяльності впродовж останніх 15 років.

А от до пана Журавля маємо єдине запитання: вам не соромно?

Садовий агітував за Януковича на виборах президента в 2009 році! Садовий їздив до нього на дні народження кілька разів, будучи вхожим у так зване «межигірське коло»! Садовий був йому повністю підконтрольний через Портнова й Колесникова! Садовий, пробачте на слові, «вилизував» Януковичу, як тільки міг, коли той був президентом! Садовий закликав до капітуляції і влаштовував колаборантські акції на кшталт «Львов гаваріт па рускі», коли війна ще лише починалася, а повернення Януковича виглядало реальним! І вам тепер вистачає совісті називати його «українським мером»?! Чи, може, скажете, що ви не знаєте про ці факти?!

Ви не помітили, як Садовий «лизав» Порошенку, коли той став президентом? І не бачили, мабуть, як його кинув за кілька років, коли рейтинг екс-президента пішов донизу?

Ви не розумієте, що Садовий робить зараз? Не помічаєте, як він «вилизує» Зе і у своїх заявах, і у своїх ЗМІ, і у своїх діях? Ви не знаєте, скільки найближчих  соратників Садового пішли в нинішній Уряд? Ви не чули про Подоляк, про Чаплінського, про Бабак, про Ноздрю?

Ви без причини облили нас брудом. Ви стали на захист брехуна й фарисея. Ви підтримали нинішнього ситуативного соратника Зе (бо при першій-ліпшій нагоді, коли рейтинг Зе почне падати, Садовий і його «кине»), хоча самі ж і клянете його у своєму «Фейсбуці». Ви фанатієте від Порошенка в тому ж таки «Фейсбуці» і без жодного аргументу називаєте «фейками» матеріали, які поширюють його ЗМІ! Когнітивний дисонанс у вас? Чи ви просто продаєтесь за гроші?

Якщо все це не так, ви не мали злих намірів і випадково «повелися» на казочки професійного маніпулятора – чекаємо публічних вибачень. Можна там, де ви й звели наклеп – у соцмережі «Фейсбук». В іншому разі усе це залишиться на вашому сумлінні і репутації.

P.S.: І на завершення. Пане Садовий, не забувайте закони фізики. Чим більшою буде дія – тим більшою видасться протидія, чим більше ви будете брехати суспільству – тим більше ми будемо говорити йому правду про вас. І всілякі «шамани» та секти навряд чи вам чимось зарадять.

ІА “Вголос”