Діма Коляденко та його розфуфирна "Шоуманія" курить бамбук на пресухах культурного бігуна на довгі дистанції Миколи Томенка. За підсумками усіх п'ятирічок – звання почесного звіздуна всієї України-Руси переходить до парламентського піжона з БЮТу.

Томенко так зазвідився в 307 кабінеті Львівської облради, що навіть відомий політолог і член-кореспондент газети "Добрий вечр, хлібороби" пан Звєрєв не знайшов й сотої долі секунди, щоб вставити своє інтелектуальне запитання на актуальну тематику.

Нарцисизм аж пре з кожного його ґудзика. Він відомий вчений, патріот та аграрний землелюб. Він пише розумні книгу про нерозумну штучку під назвою "любов". Щоранку, коли він приходить на роботу, перш, ніж почати свою активну працю з розбудови неньки-України, він читає 3-ри найважливіші в життя кожної свідомої людини брошурки: Конституцію України, програму президента і програму БЮТу.

Ці 3-ри провідні зірки його парламентського щастя освітлюють йому дорогу у світле майбутнє, де не буде есбеушних диктофонів під його унітазом, нерозумних президентів в трипільських кальсонах та виборів під час економічної кризи.

Його самооцінка звізданулась за такі горизонти, що він почав приписувати БЮТ головну заслугу у наверненні партії Регіонів на інтим до рідної країни, який виражається у прийнятті законів так потрібних Україні.

БЮТ – згідно зазвіздону Томенка, який так любить бігати в телевізорі (як він бідний пережив заборону Юльки на шкільні кроси?) найсвятіша партія у всесвіті. У ній немає бандитів, крадіїв і кидал. Є тільки чесні, чисті та чіпси фраєри.

Безперечно, Томенко не такий ж підспідничний шльоцик мами Юлі. Він підтримує українську культуру, видає диски з голосами живих класиків, піклується про рідні школи. Тут він молоток, але як почне звіздіти про свою роль в тому процесі, то просто абу-касимові капці.

Єдине, що не дає йому нормально жити, так це той факт, що якесь нерозумне падло порадило Ющенку відзначити святий день всечистого Майдану (22 листопада) ще й галочкою пам'яті жертв Голодомору. Він поважає річниці Голодомору, але як щирий майданівець не може змиритись з таким співпадінням.

Все. Жодних питань. Навіть Звєрєв цього разу промовчав. І для чого взагалі була ця пресуха? Щоб почути, що нещодавно Томенко ходив до стоматолога і тепер в стартові хвилини пресух він страшенно шепелявить? Розпрацьовувати свої ораторські навички можна і на інших язикових територіях.