У Британії троє міністрів заявили, що Brexit має бути відкладений, якщо парламент не проголосує за угоду з ЄС у найближчі дні.

Про це повідомляє BBC.

Міністр праці і у справах пенсій Ембер Радд, лорд-канцлер і міністр юстиції Девід Гок, міністр у справах бізнесу, енергетики та промислової стратегії Грег Кларк вперше публічно висловилися за відтермінування виходу з ЄС.

Вони підкреслили, що час спливає і висловили сподівання на прорив у найближчі дні. Якщо ж цього не станеться, міністри висловили готовність кинути виклик прем’єрці Терезі Мей і проголосувати за затримку Brexit.

В офісі Мей заявили, що погляди міністрів на Brexit без угоди для решти уряду не були таємницею.

"Прем'єр-міністр наполегливо працює над тим, щоб ми отримали угоду з ЄС, яка дозволить нам виконати результат референдуму" - заявили в уряді.

"Саме на цьому має бути зосереджена енергія уряду",  – наголосили у Мей.

Раніше повідомлялось, якщо уряд не проголосує за пропозицію Терези Мей, Британії доведеться вийти зі складу ЄС без угоди.

“Вголос” також писав, вихід Великої Британії з Європейського Союзу може призвести до катастрофічних наслідків не тільки в ЄС, але і за його межами. В результаті мільйони людей в найменш розвинених країнах світу опиняться на межі бідності.