Про це повідомляє iSport.ua із посиланням на власні джерела.

Нагадаємо, спочатку Володимир Кличко повинен 25 квітня в Нью-Йорку проекзаменувати Брайанта Дженнінгса. Американський телеканал НВО, який торік підписав контракт на три бої з компанією Кличків, відкинув кандидатуру Бріггса й затвердив Дженнінгса. Команда Брайанта спочатку просила в українця гонорар на суму два мільйони доларів, але після затяжних переговорів знизила планку до мільйона.

Кажуть, що сторони навіть устигли вдарити по руках. Але сталося непередбачуване. За час переговорів, які стартували ще восени минулого року, промоутер Дженнінгса Гері Шоу продав свою «Gary Shaw Productions» американському реперу Jay-Z. Новий промоутер Брайанта вирішив, що мільйон доларів – це непристойно мало, і знову призначив суму 2 мільйони доларів, яка вже фігурувала раніше. Команда Володимира Кличка не захотіла втрачати мільйон доларів прибутку, і переговори застопорилися. Щоправда, останніми днями команда Дженнінгса намагалася зійтися на спільному знаменнику, але марно.

Шеннон Бріггс вирішив скористатися цією ситуацією на свою користь. Спочатку він готовий був вийти в ринг проти українця за мільйон доларів, але тепер знизив планку до 800 тисяч.

Зазначимо, що Володимир трохи скоригував риторику своїх відповідей про можливий бій із Бріггсом. Після того, як НВО відкинув кандидатуру Шеннона, Кличко казав, що поєдинок з американцем не відбудеться. Але днями в інтерв'ю німецьким ЗМІ Володимир зазначив, що хоче вийти в ринг проти екс-чемпіона світу.

Керуючий партнер «Кличко Менеджмент Груп» (KMG) Берндт Бенте вже навіть забронював арену в Мюнхені на 25 квітня. «Olympiahalle» вміщує 15 500 глядачів, тут свій передостанній бій у професіональній боксерській кар'єрі 18 лютого 2012 року провів Віталій Кличко (переміг британця Дерека Чісору, який на зважуванні дав ляпас Віталію, перед самим боєм на рингу бризнув набраною водою з рота в обличчя Володимира Кличка, а після поєдинку просто на прес-конференції побився зі своїм співвітчизником Девідом Хеєм).

Шеннон Бріггс заявив команді Володимира, що йому байдуже, де битися: він готовий прилетіти і в Мюнхен, і в Київ (якщо команда Кличка вирішить проводити поєдинок в НСК «Олімпійський»).

За даними видання, RTL уже затвердила його кандидатуру на найближчий бій. Команда Кличка має ще близько тижня для ухвалення остаточного рішення про суперника і місце проведення бою: Бріггс або Дженнінгс, Нью-Йорк, Мюнхен або Київ.

Як писав «Вголос», український боксер, чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко заявив, що готовий битися з американцем Шенноном Бріггсом.